også hvis du vil bryde fra ham, ville det være klogt at forklare dine tanker fast og tage en holdning og derefter gå videre..
Ligegyldigt hvad du kalder hende, hun er helvede..
ibenholt lygtepost.
helvede ja !!!!!! dejlige bryster også.
du og jeg er ikke sammen med hvad ???.
Jeg er også enig. Der er en sådan ting som for meget ærligt, og undertiden tjener det intet formål undtagen at få skylden væk fra dit bryst. Men derefter vil du ønske, at du aldrig havde sagt et kig om det. Der ville være SÅ meget skade fra denne diskussion med hende H, og det er bare ikke det værd..
Sød pige.
Y er hendes bryster på siden.
I hvert fald er mit spørgsmål, om hun kan lide mig, og i bekræftende fald, hvordan skal jeg henvende sig til hende? Vi har allerede allerede denne oprigtige forbindelse, der blev dannet sidste vinter, som jeg har det godt med at fortsætte med at være stærk. Men jeg kunne også prøve at gå på en date med hende, som sandsynligvis ville føles temmelig naturlig, men så synes jeg igen, hun virkelig ikke ville have en bf lige nu. Valentinsdag er om tre dage. Hvad skal jeg gøre? Hvis jeg beder hende om denne uge, hvilken type aktiviteter ville være let nok til det punkt, at jeg ikke narrer hende ved at spørge hende ud (jeg hører, at en masse piger føler, at en fyr virkelig kan lide hende, hvis han spørger hende ud til valentines day)..
Pigen i midten er fænomenal..
Jeg tænkte belyst mikro gap. Uanset, Fantastisk billede. måske endda bare en lille mila kunis-ish..
Dette er alt for nyt for mig, men jeg vil give det en chance. Jeg er en meget udadvendt og social person. Jeg er på udkig efter at møde nye mennesker, da jeg ikke kender nogen i området endnu. Jeg er ikke helt sikker på hvad..
Meget flot vinkel.
Så jot som hot bliver!.
Så spekulerer jeg på, hvordan det ville være at date eller sove med nogle af dem, så bliver jeg meget deprimeret, fordi jeg ikke har nogen idé om, hvordan jeg får det til at ske..