Jeg holder mig selv optaget (med aktiviteter, udflugter med venner og andre datoer), men jeg føler mig stadig afvist og kinda bummed. Vi har ikke haft nogen kontakt siden fredag eftermiddag. Jeg spekulerer på, om jeg overhovedet vil høre fra ham..
SMOKESHOW.
Jeg er enig i, at de bedste bryster er ingen.
Hele tiden awesome..
"Fake Fake Fake. Kontakt venligst ikke eller send en hyldest, dette er en fidus.
Oh geez, jeg ville IKKE lade hende gøre dette. Hvis hun vil lave strippeshow og give skøddans, gemme det for jer to i dit soveværelse..
Jeg har fulgt denne tråd for underholdning, men som en mor føler sig tvunget til at reagere..
retro 1500club 2000club 2500club 3000club 3500club.
Endnu en gang kan det at købe beskidte magasiner måske få mig til at føle mig bedre til det, selvom jeg holder det hemmeligt..
Så vi er begge 21 på samme skole. Har snakket / dateret i næsten 2 måneder nu. Kysse, sex, kos, holde hænder, kys hej / farvel, sove over osv. Så hun har været travlt og stresset med skolearbejde for nylig, så de sidste to uger har ikke set hinanden meget. Vi hang ud sidste fredag, og jeg rodede virkelig sammen med at bede hende selv om at være eksklusiv. Hun virkede glad, da jeg sagde det og sagde, at hun allerede antog, at vi var det. Godt hurtigt frem til næste dag..Jeg får en tekst fra hende der siger som "hej .. tænkte på, hvad du sagde bla bla og jeg er bare ikke på udkig efter et forhold lige nu og vil være på min egen, men jeg kan virkelig godt lide dig og elsker at hænge ud og tilbringe tid med dig og ikke vil have noget til at ændre sig! ”.. Akkurat da blev jeg lidt oprørt og regnede med, at hun havde en fyr på siden og førte mig hele tiden, og jeg vil bare komme videre. Nu, hurtigt frem til i går aftes..Jeg får en FB-meddelelse fra en af hendes venner, der siger som "hej plz får ikke en forkert idé, hun kan virkelig godt lide dig og blev bare lukket ud af at bede hende om at være eksklusiv" Så spurgte mig, hvis jeg så andre kyllinger og sagde, hvordan hun virkelig kan lide mig og til at hangout med sin ven, og det er bare for travlt til det engagement, jeg (mig) fortjener lige nu..
Rigtigt til dayzzzz.
ja frue, du har ret.
Jeg er en kinesisk dame, jeg hedder Lang.Jeg er sygeplejerske på hospitalet og 42 år gammel, den 163 cm høje, 55 kg Jeg fik en god uddannelse og har dyb kærlighed til livet, har optimistiske livstudier. I livet til..
HOH.
Besked ikke, hvis du er et festdyr, skal du ikke sende mig besked, hvis du leder efter en one night stand. Jeg er bare på udkig efter at have en samtale med en normal person, der ISNT en perver..
blond aia turkis trekant bikini top jean shorts mave abs bryster metal jern dør sort.
Jeg freaking elsker dette billede!.
bare perfekt abfab.
mit navn er shaun im halvt jamaicansk og britsh opvokset i ny halve mit liv og florida halve mit liv im hører at møde nogen speciel og håber de føler det samme om mig jeg er meget udadvendt og elsker at have..
Jeg er en pålidelig kvinde. Jeg kan ikke lide drama. Jeg tror, at vi mange gange gør vores liv til det, de er. Jeg tror på lykke og kærlighed. Jeg vil opbygge et forhold baseret på kærlighed og..
Hvis du var smart, ville du købe parret et kort og en gave og ønske dem et meget lykkeligt ægteskab. Giv det til din kæreste at give dem, når han går i brylluppet..